جزیره ایران قانون پرونده قانونی قوه قضاییه

جزیره: ایران قانون پرونده قانونی قوه قضاییه مراجع قضایی قانون اساسی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی خواهیم دید تحریم‌های کشور عزیزمان ایران چه اندازه قدرتمند است / ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در اظهار نظر تازه خود راجع به تصمیمش جهت بازگرداندن تحریم‌ها علیه کشورمان، گفت: خواهیم دید این تحریم‌ها چقدر قدرتمند هستند. 

خواهیم دید تحریم‌های کشور عزیزمان ایران چه اندازه قدرتمند است / ترامپ

ترامپ: خواهیم دید تحریم های کشور عزیزمان ایران چه اندازه قدرتمند است

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور آمریکا در اظهار نظر تازه خود راجع به تصمیمش جهت بازگرداندن تحریم ها علیه کشورمان، گفت: خواهیم دید این تحریم ها چقدر قدرتمند هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی کاخ سفید، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا بعد از دیدار با یک مقام کره شمالی در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ترامپ در پاسخ به این پرسش که آیا رهبر کره شمالی متعهد به خلع سلاح هسته ای هست، گفت: بله، فکر می کنم همین طور است ولی من به او گفته ام که ما هنوز تحریم هایی علیه شما داریم که بسیار قدرتمند هستند. ما تا زمانی که آنها این کار (خلع سلاح هسته ای) را انجام ندهند تحریم ها را حفظ می کنیم.

خواهیم دید تحریم‌های کشور عزیزمان ایران چه اندازه قدرتمند است / ترامپ

وی ادامه داد: این تحریم ها بسیار قدرتمند هستند. شما شاهد قدرت آنها در جاهای دیگر نیز بودید. خواهید دید تحریم ها هنگامی که پای کشور عزیزمان ایران به میان می آید چقدر قدرتمند هستند. خواهید دید که این تحریم ها با کشور عزیزمان ایران چه می کند.

ترامپ همچنین گفت: بنابراین، ما تحریم هایی داریم ولی به دنبال روزی هستم که بتوانم تحریم ها علیه کره شمالی را بردارم.

رئیس جمهور آمریکا در اظهار نظر تازه خود راجع به تصمیمش جهت بازگرداندن تحریم‌ها علیه کشورمان، گفت: خواهیم دید این تحریم‌ها چقدر قدرتمند هستند. 

رئیس جمهور آمریکا کمتر از یک ماه پیش اعلام کرد که از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران خارج می شود و تحریم ها علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران را بازمی گرداند. این در حالی است که دیگر طرف های توافق، یعنی انگلیس، فرانسه و آلمان به علاوه روسیه و چین تاکید کرده اند که متعهد به ادامه پایبندی ارزش به این توافق هستند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | تحریم ها | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog